נוער לאומי שמעה

נוער לאומי | עדכון אחרון:  16/01/2022 19:44
תנועת הנוער הלאומי

 

תנועת הנוער הנוער הלאומי בית"ר הינה תנועת נוער ציונית חברתית. התנועה מחנכת את חבריה על פי משנתו החברתית של זאב ז'בוטינסקי:

פיתוח מנהיגות צעירה, אהבת הארץ, קליטת עלייה, אינטגרציה, 5 המ"מים, רוח ההדר ורוח התגר.

 

מטרה:

ליצור מפגש חינוכי , חברתי, איכותי וערכי לילדים ולנוער בישוב, כאשר היא מתאימה את תהליכיה המקצועיים למאפייני הנוער והקהילה השונים בישוב.

מנהיגות נוער , ערכים ופיתוח אישי הם שלושת העוגנים העיקריים לפעולות למען העצמת הילדים והנוער. 

 

מועדון הנוער "עמית " בשמעה:

על שם עמית בנעים ז"ל , בן הישוב

 

מועדון נוער "עמית" הוא מקום מפגש של הנוער,  המועדון מופעל ומתוחזק על ידי הנוער עצמו, המבנה מחולק לשלושה מתחמים: מתחם מדרכים, חדר המוזיקה וחלל הפעילות המרכזי. 

מועדון הנוער מפוקח ע"י רכז הנוער, פעילויות הנוער מועברות ע"י הנוער עצמו שהוכשרו לכך כחלק מפעילות תנועת הנוער הלאומי בית"ר. המועדון מאפשר קיום פעילות ומקום שהיה לכלל הנוער בגילאים ג'-יב'.

במועדון מתקיימים תהליכים חינוכיים , ימי שיא , פעילויות ייחודיות ומגוון רחב של העשרה עבור הילדים והנוער. ערכים כגון התנדבות, נתינה, ועוד.... הנם כלי לפיתוח אישי מנהיגותי בקרב החניכים .

שיתופי פעולה עם הורים מתנדבים ומעורבותם בתהליך הפעלת המועדון מעצים את הקשר מול הקהילה ומחזק את מיקום המועדון בתוך הישוב.

הנוער של הישוב מקיים פעילות שותפת ושיתופי פעולה עם רכזת הקהילה, וועדת תרבות וכן עם מזכירות הישוב, ונרתם לסייע לפעילויות ולפרוייקטים השונים הקמים בישוב.

 

 נוער הישוב הינו נוער מדהים, ערכי, נרתם, מחובר לישוב ולקהילה .

 

קישור לאת הנוער הלאומי:  https://www.nlb.org.il/ 

קישור לדף הפייסבוק של הנוער: תנועת הנוער הלאומי בית"ר סניף שמעה | Facebook 

 

אלבומים